جستجو در سایت:

همراهان گرامی نشریه مهندسی شیمی ایران، برای سهولت بیشتر شما بزرگواران و خدمت رسانی بهتر دبیرخانه نشریه ، وبگاه نشریه با سیستم جدید آماده بهره برداری ست.

خواهشمند است به طور موقت برای ارسال مقالات جدید خود بر روی لینک ijche.sinaweb.net کلیک و ثبت نام فرمایید.   

بزودی لینک یاد شده، به همین آدرس منتقل خواهد شد. مقالاتی که پیش از این ارسال شده و هنوز نهایی نشده اند در همین آدرس قابل پیگیری هستند.

قدردان همراهی شما عزیزان هستیم.

نشریه مهندسی شیمی ایران به منظور گسترش و ارتقای علم مهندسی شیمی و همچنین رشد و توسعه تحقیقات علمی کاربردی در بین استادان، متخصصان و پژوهشگران و دانشجویان دوره های عالی مهندسی شیمی در ایران و همچنین ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه و طرح مسائل و مشکلات صنعت به وجود آمده است. نشریه مهندسی شیمی ایران دارای مجوز نشریه علمی بر اساس آیین نامه نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد. این نشریه از مقالات پژوهشی اصیل در همه زمینه های مهندسی شیمی و یا سایر زمینه های تخصصی مرتبط و همچنین مقالات علمی با کاربردهای صنعتی استقبال مینماید. ضمنا"، در صفحات ویژه نشریه از اخبار مربوط به دانشکده های مهندسی شیمی و صنایع فرآیندی در سطح کشور و شناساندن فعالیتهای علمی پژوهشگران ایرانی در مجامع بین المللی نیز استقبال می شود.

دبیرخانه جدید این نشریه با پیگیریهای مستمر در صدد خواهد بود، در بازه زمانی سه ماهه فرایند داوری مقالات تحویلی  را به همت همه جامعه مهندسی شیمی کشور باتمام برساند.

قابل توجه نویسندگان محترم مقالات:

1- مقالات ارسالی در وبگاه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برای حصول اطمینان از صحت مالکیت و نداشتن تشابه با دیگر مقالات بررسی می شوند.

2- نشریه مهندسی شیمی ایران، قوانین COPE (Committee on Publication Ethics) را برای استاندارهای سایت نشریه و بررسی مقاله مدنظر دارد.

 


چنانچه قبلاً در سایت ثبت‌نام نموده و شناسه كاربری و رمز دریافت كرده‌اید، جهت ورود به سیستم و ارسال مقاله از این قسمت استفاده نمایید.
شناسه كاربری: 
كلمه عبور: 
شناسه و یا رمز خود را فراموش كرده‌ام
كاربرانی كه قبلاً در سایت ثبت‌نام نكرده‌اند، می‌توانند جهت ثبت‌نام از لینك فرم ثبت‌نام استفاده نمایند.
فرم ثبت‌نام و دریافت شناسه كاربری